Rezerwacja miejsca w busie

.

Jeśli znają już Państwo datę swojego wyjazdu, to w tym momencie należy pomyśleć o transporcie. Wiemy, że dla niektórych osób telefoniczna rezerwacja busa do Niemiec i Holandii jest bardzo stresująca. Właśnie dla Państwa wprowadziliśmy również inne formy zakupu biletu.Proponujemy też jest zapoznać się z kosztem w dziale cennik przejazdów

Sposoby rezerwacji miejsc

  • telefonicznie
dzwoniąc pod numer telefonu +48 57 57 12 120 przekazują Państwo pracownikowi dokładne dane (potrzebne informacje zamieszczone są poniżej)
  • smsowo
wysyłając w wiadomość pod numer telefonu +48 57 57 12 120 dokładne dane niezbędne do rezerwacji (potrzebne informacje zamieszczone są poniżej)
  • WhatsAppowo
dzwoniąc lub wysyłając wiadomość pod dostępny w aplikacji nume +48 57 57 12 120 z dokładnymi danymi niezbędnymi do rezerwacji (potrzebne informacje zamieszczone są poniżej)
  • mailowo
wysyłając w wiadomość dokładne dane niezbędne do rezerwacji (potrzebne informacje zamieszczone są poniżej) na adres kontakt@ibus.com.pl
  • internetowo
poniżej zamieszczony jest formularz kontaktowy, wystarczy uzupełnić wszystkie pola w celu przesłania zapytania
  • facebookowo
wysyłając w wiadomość na naszym fanpage’u https://www.facebook.com/ibuspl dokładne dane niezbędne do rezerwacji (potrzebne informacje zamieszczone są poniżej)
  • aplikacją na android
„ibus – rezerwacja podróży”, można ją pobrać ze sklepu google https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.complay.ibus&hl=pl&pcampaignid=MKT-Other-global-all-co-prtnr-py-PartBadge-Mar2515-

Procedura rezerwacji

Aby zarezerwować przejazd, należy podczas kontaktu z nami podać dokładny adres wraz z kodem pocztowym spod którego zostaną Państwo odebrani, dokładny adres docelowy również z kodem pocztowym, imię i nazwisko pasażera, numer kontaktowy oraz datę wyjazdu. Telefonicznie można zarezerwować miejsce w godzinach 09:00-22:00, natomiast całodobowo, korzystając z innych źródeł. Najlepiej skontaktować się z nami tydzień przed wyjazdem. Każdy przejazd odbywa się od drzwi do drzwi w obrębie obsługiwanych regionów na terenie Polski, Niemiec i Holandii. W dniu przesłania danych, otrzymają Państwo telefoniczne lub mailowe potwierdzenie przyjęcia rezerwacji. Dzień przed wyjazdem przesyłamy informacje z dokładną godziną przyjazdu kierowcy wraz z numerem kontaktowym.

Dodatkowe informacje

W regulaminie wyznaczyliśmy limit bagażu na jedną osobę. Jeśli jednak mają Państwo większą ilość, prosimy o przekazanie takiej informacji pracownikom biura obsługi. Postaramy się znaleźć rozwiązanie. Jeśli mają Państwo preferencje odnośnie konkretnego miejsca w samochodzie, dopuściliśmy możliwość takiej rezerwacji. Prosimy o przekazanie takiej informacji pracownikom naszego biura. Podróż ze zwierzakiem nie stanowi dla nas problemu. Zaznaczamy jednak, że w pełni za pupila odpowiada właściciel. W innych krajach opisane są procedury przewożenia zwierząt, dlatego prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami przed wyjazdem. Najbardziej wymagającymi pasażerami są dzieci, które do 12 roku życia nie mogą podróżować bez prawnego opiekuna. Potrzebują także fotelika ochronnego, które powinien zapewnić opiekun. Jeśli nie posiadają Państwo fotelika, prosimy ten fakt zgłosić konsultantowi w biurze obsługi. Dzieci powyżej 12 lat mogą podróżować samodzielnie, jednak za zgodą opiekuna.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Korzystając z poniżeszgo formularza można przesłać zapytanie o przejazd