Bus Rzeszów Niemcy – miejscowości na trasieWiększość młodych osób nie widzi przyszłości dla siebie w naszym kraju. Wydaje się więc, że słuszną strategią, by spróbować lepszego życia i odłożyć pieniądze na budowę normalnego życia jest wyjazd. Jeśli zastanowić się nad tym, dokąd młodzi Polacy najczęściej wyjeżdżają w celach zarobkowych, to z całą pewnością byłby to nasz zachodni sąsiad. Niemcy są krajem niezwykle atrakcyjnym, gdzie czeka duża różnorodność ofert pracy dopasowana do umiejętności z wysokimi zarobkami. Co dodatkowo przekonuje wyjeżdżających, to odległość od domu.

W sytuacji, kiedy znalazła nas praca, pozostaje zatroszczyć się o dojazd. Zachęcamy do skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku firm transportowych jest mnóstwo. Jednych wyróżniają tanie przejazdy, innych wygodne samochody. My staraliśmy się wybrać najlepsze cechy od wszystkich, by połączyć je pod jedną nazwą – iBus. To, co możemy zaoferować, to przede wszystkim adekwatne koszty podróży do jakości usług. Jesteśmy przekonani, iż docenią Państwo nasz profesjonalizm oraz troska bezpieczeństwo. Bezpośrednio kursują Busy z Rzeszowa do Niemiec. Przejeżdżając przez tereny Niemiec, organizujemy także przejazdy po niemieckich landach.

Podane miejscowości, to główne punkty odniesienia. Nie są to wyłącznie przystanki na trasie. Wprowadziliśmy system przejazdu, w którym pasażerowie wsiadają i wysiadają pod adresem podanym w rezerwacji i z powodzeniem go realizujemy. Więc jeśli poszukują Państwo innego punktu docelowego, prosimy o przesłanie formularza rezerwacji z dokładnym adresem bądź o telefon do biura.

Główne miasta


Berlin

Bielefeld

Bonn

Braunschweig

Dortmund

Drezno

Duisburg

Dusseldorf

Eisenach

Erfurt

Essen

Giessen

Hanower

Kassel

Koblencja

Kolonia

Krefeld

Lipsk

Magdeburg

Munster

Osnabruk

Paserborn

Rheine

Siegen

Wolfsburg

Wuppertal.

Busy Niemcy Rzeszów – obsługiwane rejony

Brak przyszłości, to najczęstszy powód do porzucenia rodziny i wyjazdu. Każdy człowiek ma ambicje i cele, a wysokie bezrobocie, niskie pensje czy też trudności z odłożeniem pieniędzy chociażby na mieszkanie uniemożliwiają ich realizację w kraju. Pierwszy wyjazd niekiedy wiąże się z pasmem nieszczęść - zapożyczenie u rodziny, nieuczciwy pracodawca, bariera językowa, kiepskie warunki mieszkaniowe. Taki czarny scenariusz powoduje, że osoby decydują się na powrót do domu.

Dlaczego właśnie busy z Holadnii do Rzeszowa w naszej firmie wydają się najlepszą opcją transportu? Początek naszej trasy to Rotterdam, więc nie jeździmy po całych Niemczech, aby zebrać pasażerów. Cel jaki nam przyświeca to szybka i miła podróż. Najważniejszą cechą jest zatem bezpośredni przejazd. Kierowca podjeżdża pod wskazany adres, więc spokojnie można spakować wszystkie swoje rzeczy i zająć miejsce w pojeździe. Co więcej nie narzucamy ograniczeń bagażowych, jedynie przy większej ilości prosimy o zgłoszenie tego faktu w naszym biurze. Poza tym przejazd odbywa się pod same drzwi, więc nie trzeba się martwić, że podczas przesiadki zgubi się walizka czy wsiądzie się do niewłaściwego busa. Dodatkowo komfort w samochodach mówi już wszystko.Wyjeżdżamy z następujących rejonów:


  • Nadrenia Północna-Westfalia
  • północna Hesja
  • Turyngia
  • Saksonia
  • Saksonia Anhalt
  • Brandenburgia wraz z Berlinem
  • południowa Dolna Saksonia


Grupom zorganizowanym oferujemy specjalne zniżki, na przewóz osób do Polski. Zapytanie ofertowe należy kierować do biura obsługi. Odpowiednie rabaty przygotowaliśmy także dla stałych klientów, co szósty przejazd odbywa się za kwotę 1PLN. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.

Przewóz osób Rzeszów Niemcy – wyposażenie busówNaszym klientom możemy zaoferować usługi na wysokim poziomi. U nas nie spotkają się Państwo z nieodpowiednim zachowaniem czy brakiem kultury. Wiemy jak stresujący jest wyjazd, więc dokładamy wszelkich starań by utrzymywać przyjazne relacje. Nikt nie otrzyma drugiej szansy na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Wiemy o tym i od pierwszej sekundy jesteśmy otwarci na propozycje oraz pomoc w trudnych sytuacjach. Zaangażowani w swoją pracę słuchamy co mówią inni, by dopasować się do potrzeb. Przewóz osób z Rzeszowa do Holandii przez Niemcy wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Dlatego nad bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowana kadra pracująca w odpowiednich warunkach na najlepszych samochodach. Włożyliśmy mnóstwo starań, by busy spełniały nie tylko normy środowiskowe. Zależy nam by każdy podróżujący mógł się swobodnie poruszać, komfortowo odpocząć i miło spędził czas. Zadbaliśmy o wiele czynników, które wpływają na pozytywną ocenę dotychczasowych klientów.

W naszych samochodach znajdziesz:

 

  • funkcjonalne wnętrze

Największą bolączką w małych samochodach jest brak miejsca. Ciasny układ siedzeń utrudnia obranie wygodnej pozycji siedzącej, poza tym podczas wychodzenia musimy przeciskać się między innych podróżnych. W naszych busach każdy pasażer ma wystarczającą przestrzeń, podłokietniki oraz trójfazową regulację siedzeń. Dodatkowo zaprojektowano korytarz od drzwi, by swobodnie siadać i wysiadać bez przeszkadzania współpasażerom.


  • osobną przestrzeń na bagaż

W przedziale pasażerskim jest odpowiednia przestrzeń n bagaż podręczny oraz półki nad siedzeniami. Ale zadbaliśmy o to, by główny bagaż był przechowywany w osobnej luce. Nie ma więc potrzeby zabierania go ze sobą do głównego boksu.


  • dodatkowe wyposażenie

Zadbaliśmy również, by urozmaicić czas. Dzięki telewizji pokładowej każdy ma możliwość obejrzenia wybranego przez siebie filmu, które są zapisane na ogólnodostępnym dysku. Tu nie kierowca decyduje jaki film jest odtwarzany. Ponadto oferujemy dostęp do internetu oraz gniazda elektryczne.