Bus Rzeszów Holandia – obsługiwane miejscowości

W dzisiejszych czasach większość ludzi, szczególnie młodych, mających perspektywy na życie i chęci na lepszą przyszłość, wyjeżdża do pracy za granicę, nawet z tak rozwijającego się miasta jak Rzeszów. Dużo większe pieniądze kuszą Polaków z każdego zakątka Polski. W ostatnich latach największą popularnością zyskuje Holandia. Zaczyna się od wyjazdu na klika miesięcy, aby podreperować budżet. Po jakimś czasie zapada decyzja o pozostaniu na dłużej, by ostatecznie osiedlić się, ściągnąć rodzinę i stworzyć dom. 


Pierwszy wyjazd w nieznane, chcąc nie chcąc, wyzwala u nas różne emocje. Obca kultura, niespotykani dotąd ludzie a przede wszystkim podróż to duże znaki zapytania. Czy przejazd do obcego kraju busem, to dobry pomysł? Jak wybrać odpowiednią firmę?

Współcześnie powstało mnóstwo firm transportowych oferujących transport osób właśnie do Holandii. Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność przejazdu za naprawdę atrakcyjne pieniądze a do tego w wygodnym samochodzie, gdzie można komfortowo odpocząć, poczytać książkę, obejrzeć film albo korzystać z własnej elektroniki dzięki gniazdkom elektrycznym podczas jazdy. Nasze busy z Rzeszowa do Holandii jadą średnio 17 godzin, do Niemiec nieco ponad 12 godzin, więc trzeba pomyśleć o wypełnieniu tego czasu, a nasze wyposażenia doskonale w tym pomagają. Jeździmy z adresu pod adres, w związku z tym do busa wsiądziesz nie tylko w Rzeszowie ale także w okolicznych miejscowościach. 

Najczęściej kursujemy do


Alkmar

Almelo

Almere

Amersfoort

Amsterdam

Apeldoorn

Arnhem

Breda

Den Helder

Delft

Dordrecht

Ede

Eindhoven

Enschede

Gouda

Haarlem

Haga

Hoorn

Leiden

Lelystad

Oss

Nijmegen

Rotterdam

Schiedam

Tilburg

Utrecht

Venlo

Zaandam

Bus Holandia Rzeszów – skąd wyjechać

Zdajemy sobie sprawę jak wygląda życie na obczyźnie. Po pierwszych krokach na obcej ziemi szybko okazuje się, że komplikacją jest język. O ile powiedzenie czegoś w obcym języku może nie stanowić aż tak dużego problemu, to już zrozumienie mówiącego jest prawdziwą łamigłówką. Kolejna sprawa to trudności w zbudowaniu relacji z innymi Polakami. Do tego wszystkiego dochodzi tęsknota za rodziną.

Po naszej stronie staje rozwijająca się technologia oraz zmniejszające się ceny usług, dzięki czemu komunikacja mobilna z krajem jest łatwo dostępna i nie jest już dobrem luksusowym. Dodatkowym ułatwieniem są częste kursy na trasach międzynarodowych, więc rezerwacja busa z Niemiec do Rzeszowa, tym bardziej z Holandii nie stanowi problemu. Najważniejszą kwestią jest tylko wybór odpowiedniej firmy transportowej.

Wybierając nasze usługi mają Państwo pewność, że podróżujecie w pełni sprawnymi samochodami. Kierowcy natomiast posiadający odpowiednie uprawnienia gotowymi są udzielić pomocy oraz wszelkich niezbędnych odpowiedzi.

Często kursujące busy z Holadii do Rzeszowa, przejeżdżają przez następujące rejony:

 • Flevoland
 • Geldria
 • Limburgia
 • Brabancja Północna
 • Holandia Północna
 • Utrecht
 • Overijssel
 • Holandia Południowa


Na każdym z wymienionych obszarów odbieramy pasażerów spod adresu wskazanego w rejestracji. Jeśli Państwo potrzebują wyjechać z innego rejonu, zapraszamy do kontaktu. Nie ma dla nas rzeczy

 niemożliwych. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie zarówno dla klientów samotnie podróżujących, dla grup jak również dla firm.

Przewóz osób Rzeszów Holandia - standard busówWybierając firmę oferującą przewóz osób z Rzeszowa do Niemiec i Holandii zrzucamy z siebie część kłopotu związanego z podróżą. Odpada planowanie trasy, przestrzeganie przepisów drogowych na trasie, kontrole na granicach a przede wszystkim wysiłek związany z kilkunastogodzinnym prowadzeniem samochodu. Decydując się na busa, zajmujemy miejsce a naszym jedynym problemem jest zabicie czasu. 

Oferujemy Państwu w pełni przystosowane busy, które pozwolą miło i przyjemnie spędzić podróż.

Udogodnienia w samochodach sprawią, że podróż minie wyjątkowo szybko.

U nas znajdziesz


 • pojedyncze siedzenia z osobnymi podłokietnikami
 • darmowy dostęp do internetu
 • odtwarzacz DVD ze znanymi produkcjami
 • klimatyzacja rozdzielona na sektory
 • gniazda do ładownia sprzętów elektronicznych z wejściem na wtyczkę
 • nadbagaż bez dopłat

Do współpracy zachęcamy firmy, które wysyłają pracowników w delegacje zagraniczne oraz agencje zatrudnieniowe. Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.